Zaproszenie dziewczyny do dobrej restauracji

Małgosię przyjęli do mnie do pracy na początku kwietnia. Od razu ta dziewczyna wpadła mi w oko, bo była skromna i miała poczucie humoru. Nie wiedziałem czy kogoś ma i koniecznie musiałem się tego dowiedzieć. Chciałem się z nią umówić, bo bardzo mi się spodobała. Była piękna i inteligentna.

Kolacja w restauracji w centrum Białegostoku 

dobra restauracja - białystokOd koleżanki, która pracowała z Małgosią wyciągnąłem wszystkie informacje. Ku mojemu ogromnemu szczęściu Małgosia była wolna i dzięki temu mogłem ją zaprosić na jakąś randkę. Najlepiej byłoby zjeść kolację w jakimś klimatycznym miejscu i najlepiej sprawdziłaby się jakaś dobra restauracja – Białystok był miastem, gdzie było mnóstwo knajp, gdzie warto było zaprosić dziewczynę. Znałem kilka dobrych restauracji i nie musiałem niczego innego szukać, bo Małgosię chciałem zabrać do miejsca, które jest sprawdzone i serwują smaczne potrawy. Odważyłem się ją zagadać i zaprosiłem na kolację. Zgodziła się czyniąc mnie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Wybrałem restaurację, w której jadłem obiad rodzinny. Potrawy tam serwowane były zawsze świeże i przygotowane ze świeżych produktów. W restauracji panował przyjemny i romantyczny klimat, dlatego uznałem, że będzie to najlepsze miejsce na pierwszą randkę. Zarezerwowałem stolik w restauracji i poprosiłem o taki w ustronnym miejscu. Kelner wybrał dla mnie najlepsze miejsce i zapewnił mnie, że będę zadowolony. Była to jedna z najlepszych restauracji w mieści i byłem pewny, że Małgosi się spodoba. 

Okazało się, że z Małgosią miałem wiele wspólnego. Lubiliśmy słuchać tej samej muzyki i interesowały nas podobne filmy. Jestem przekonany, że ta znajomość zaowocuje, bo będę się starał, ażeby Małgosia chciała mieć takiego chłopaka jak ja. Jestem dobrej myśli.