Założenie hurtowni z opaskami

Od dawna myślałam, aby otworzyć coś własnego. Nie wiedziałam, do końca co mogę w niej mieć. Znajoma powiedziała mi, że skoro kupuję córkom dużo akcesoriów do włosów, to może powinnam iść w tym kierunku. Od razu spodobał mi się ten pomysł. Załatwiłam już wszystkie niezbędne papiery i pozwolenia.

Otwarcie hurtowni z opaskami do włosów

hurtownia z opaskami do włosówPo dokonaniu wszelkich formalności, związanych z założeniem hurtowni i zakupieniu budynku, mogłam zacząć otwierać swój zakład. Postanowiłam, że głównym asortymentem będą opaski do włosów. One nigdy się nie znudzą i zawsze będą w modzie. Moja hurtownia z opaskami do włosów, będzie przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dorosłych kobiet. Zaczęłam już sprowadzać towar od zaufanych producentów. Nadszedł czas otwarcia. Rozwiesiłam po mieście ulotki, a także dałam ogłoszenie do lokalnej gazety, z informacją o otwarciu hurtowni. Od razu zaczęły rozdzwaniać się telefony z zamówieniami. Musiałam szybko zatrudnić kilka osób, które będą odpowiedzialne za zbieranie zamówień i pakowanie towarów. Oczywiście potrzebny mi był również kierowca, który będzie rozwoził produkty do klientów. Został nim mój mąż. Był on idealnym kandydatem, gdyż do tej pory jeździł samochodami dostawczymi, po całym kraju. Jak na razie sprzedaż idzie idealnie. Mam dużo zamówień. Myślę, ze otwarcie hurtowni z opaskami do włosów, to był bardzo dobry pomysł, na rozpoczęcie własnego biznesu i zarabiania pieniędzy.

Koleżanka dobrze mi doradziła. Postanowiłam więc zatrudnić ją w dziale marketingu. Będzie jeździć po różnych dyskontach, by móc oferować im moje towary. Mam nadzieję, że przychody ze sprzedaży, przekroczą moje oczekiwania. Tak przynajmniej wynika z liczby zamówień, aczkolwiek wcześniej nie spodziewałam się takiego dużego zainteresowania.