Zabieg manicure hybrydowego w salonie

Uważam, że manicure hybrydowy to przełomowe odkrycie. Dzięki niemu paznokcie prezentują się pięknie przez długi czas. Nawet długie kąpiele w basenie nie są w stanie zniszczyć efektu. W przypadku klasycznego lakieru było to niemożliwe do osiągnięcia, ponieważ szybko odpryskiwał i wyglądał nieestetycznie.

Czy warto zdecydować się na hybrydy?

manicure hybrydowy lesznoPrzed urlopem zdecydowałam się zadbać o paznokcie. Zdecydowałam się na manicure hybrydowy Leszno jest miejscem, gdzie znajduje się wybrany przeze mnie salon kosmetyczny. Bardzo lubię mieć zadbane, pomalowane paznokcie. Podczas urlopu łatwo o złamanie paznokcia lub o to, aby lakier odpryskiwał. Długie kąpiele w basenie, czy piasek sprzyjają popsuciu się manicure. W związku z tym postanowiłam wykonać zabieg manicure hybrydowego. Taki manicure jest niezwykle trwały i prezentuje się estetycznie. Zdecydowałam się na klasyczny french, ponieważ pasuje on do każdej stylizacji oraz odrost paznokcia nie jest szybko widoczny. Płytka została utwardzona specjalną bazą, dzięki czemu moje paznokcie zostały zabezpieczone przed złamaniem się. Jestem bardzo zadowolona z usługi, ponieważ moje dłonie prezentują się świetnie. Przed nałożeniem hybrydy płytka została dobrze przygotowana, nieestetyczne skórki wokół wycięte, a paznokcie skrócone. Pani wykonująca zabieg nadała moim paznokciom estetyczny kształt, który pasuje do mojej naturalnej płytki. Dzięki czemu efekt nie jest sztuczny i nienaturalny.

Warto zdecydować się na manicure hybrydowy jeśli chce się dłużej cieszyć zadbanymi dłońmi. Lakier hybrydowy nie odpryskuje, ani się nie ściera. Dzięki temu przez długi czas prezentuje się świetnie. Dopiero po kilku tygodniach, kiedy pojawi się naturalny odrost paznokcia ponawia się zabieg. Jest to świetna oszczędność czasu.