Wykonanie loga z liter trójwymiarowych

W galerii nie było możliwości powieszenia logo sieci, tak jak to zwykle miało miejsce w dużych, samodzielnych marketach. By utrzymać standard reklamowy, ale również i zwiększyć widoczność sklepu na tle wszystkich sąsiadujących punktów, zdecydowaliśmy się na użycie wiszącego logo, umieszczonego nad wejściem głównym.

Szybkie tworzenie trójwymiarowych liter do logo

wiszące litery 3d w warszawieŻaden z naszych sklepów nie miał wiszącej reklamy, dlatego nie mieliśmy w magazynie logo, które moglibyśmy od razu umieścić pod sufitem sklepu. Potrzebowaliśmy więc całkowicie nowej reklamy, wykonanej od podstaw. Nie było to zbyt wymagające zadanie, aczkolwiek preferowaliśmy je zlecić firmie rzetelnej i sprawdzonej, by uniknąć problemów z wykonaniem. Zdecydowaliśmy się więc wykonać wiszące litery 3d w Warszawie, w firmie która tworzyła na zamówienie loga reklamowe oraz trójwymiarowe banery. Początkowo wydawało nam się to prostym zadaniem, aczkolwiek ilość możliwych technik wykonania i dodatków, jakie przedstawili nam pracownicy firmy był iście imponujący. Litery można było wykonać bardzo niskim kosztem ze styropianu, lub też nieco drożej z tworzywa sztucznego. Mogliśmy również wybrać sposób podwieszenia do sufitu, rodzaj mocowań oraz wiele różnych drobnych szczegółów wykonania liter. Nie było również problemem dodanie podświetlenia do liter, czy też użycie półprzezroczystego materiału, w celu uatrakcyjnienia projektu.

Wykonanie loga zajęło kilka godzin, gdyż nie był to zbyt wymagający projekt, jak się okazało, więc mogliśmy od razu zamontować je na wybranym miejscu. Wycięte litery były bardzo dokładnie wykonane, i były całkowicie zgodne z przedstawionym projektem. Farba, której użyto do pomalowania tworzywa, należała do bardzo trwałych i nie należała do podatnych na ścieranie.