Wózki firmy 4baby

Kiedy maluch zaczyna raczkować, a potem siadać, to już nic go nie zatrzyma. Nie chce wtedy leżeć w wózku, bo chce widzieć otaczający go świat i móc czerpać z tego garściami. W takim momencie przydatna jest spacerówka.

Wyposażenie wózka spacerowego 4baby

wózki spacerowe 4babyNa rynku znajdziemy sporo modeli wózków dla dzieci z podziałem na gondole i spacerówki. Wielofunkcyjna może być spacerówka, bo siedzisko posiada możliwość regulacji oparcia. W takim modelu maluszek może siedzieć, ale także leżeć kiedy poczuje się zmęczony i będzie miał ochotę na drzemkę. Wózki spacerowe 4baby są bardzo praktyczne i posiadają nowoczesny design. Ich stelaż jest wykonany z wytrzymałej stali w białym kolorze, który po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Wózek firmy 4baby jest wyposażony w mocny hamulec nożny, amortyzatory na przednich i tylnych kołach, oraz skrętne przednie koła. Pod siedziskiem znajduje się pojemna torba na zamek, do której możemy schować siatki z zakupami. Miejsce do siedzenia, zostało wyłożone specjalną gąbką, która zapewnia odpowiednie podparcie dla pleców dziecka. Ponadto znajduje się na nim też wkładka, umożliwiające lepsze dopasowanie kształtu ciała dziecka do oparcia. Pasy bezpieczeństwa z pięciostopniową regulacją pozwalają do dopasowanie ich do każdego malucha. Wielofunkcyjna budka w spacerówce może osłaniać dziecko przed wiatrem, ale też słońcem. W trakcie zimowych spacerów, z pewnością przyda się nam ocieplana osłonka no nogi, którą doczepimy do wózka. Jest ona w podstawowym wyposażeniu wózka.

Firma 4baby od wielu lat produkuje wysokiej jakości wózki dla dzieci, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające niezawodność i bezpieczeństwo. Spacerówka jest dostępna w kilku modnych kolorach, które na pewno przypadną do gustu każdego malucha.