Uniwersalny zabieg mezoterapii igłowej

Lifting wciąż większości z nas kojarzy się z poważną operacją z użyciem skalpela, która niegdyś była tak popularna wśród gwiazd show biznesu. Stanowiła ona również niejako luksus zważywszy na wysoką cenę, jaką trzeba było za taką operację zapłacić. Dziś mamy do dyspozycji znacznie tańsze metody odmładzania, które nie dość, że są mniej inwazyjne to jeszcze zapewniają lepsze efekty.

Profesjonalne zabiegi mezoterapii

mezoterapia wrocławSwego czasu o liftingu było bardzo głośno na całym świecie. Z tego rodzaju operacji plastycznych korzystało mnóstwo gwiazd nie tylko tych z Hollywood, ale również naszych polskich. Choć ich skóra na twarzy była pozbawiona zmarszczek to jednak cały efekt pozostawiał wiele do życzenia. Często takie osoby wyglądały sztucznie, a ich skóra była nienaturalnie naciągnięta. Dziś miejsce tych drogich i bolesnych operacji zajęły zabiegi, które nie wymagają od nas okresu rekonwalescencji, a w dodatku kosztują niewiele i są znacznie bardziej bezpieczniejsze dla naszego zdrowia. Takim zabiegiem jest mezoterapia Wrocław posiada salony medycyny estetycznej w których możemy poddać się temu zabiegowi. Polega on na dostarczeniu pod skórę specjalnej mieszanki witamin oraz naturalnych składników, takich jak kofeina czy kwas hialuronowy. Mieszanka zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć i jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Choć utarło się, że mezoterapia jest zabiegiem odmładzającym to jednak możemy skorzystać z niej nie tylko wówczas, gdy chcemy poprawić jędrność naszej cery oraz pozbyć się zmarszczek. Przy pomocy mezoterapii możemy też pozbyć się cellulitu, trądziku, blizn oraz rozstępów. Innym przykładem w którym można wykorzystać zabieg mezoterapii to leczenie napięć mięśniowych oraz nerwobóli z nimi związanych.