Turystyczny Evado 3.0

 

Rowery turystyczne, czy też trekkingowe to dość specyficzny segment. Bowiem znajdziemy tu modele budżetowe, przeznaczone do jazdy na krótszych trasach, jak też i te świetnie wyposażone, którymi spokojnie dojdziemy nawet na drugą półkulę. 

Czy warto zakupić Evado 3.0 od Krossa?

kross evado 3.0Zaletą tego modelu jest fakt, ze nadaje się nie tylko na długie i ciężkie wyprawy, ale również na krótkie, weekendowe. Nic też nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystywać go na co dzień w celu dojechania do pracy, czy uczelni. Dzięki swojemu wyposażeniu doskonale też sprawdzi się na zakupach. Zwłaszcza, że jego wzmacniany bagażnik, ze specjalnymi sakwami może udźwignąć naprawdę pokaźny ciężar. Podstawą Kross Evado 3.0 jest lekka, aluminiowa rama. Odpowiednio sztywna oraz doskonale wyprofilowana. Jest ona wsparta na dwudziesto ośmio calowych kołach, wyposażonych w markowe opony. Evado 3.0 posiada komplet błotników, komplet oświetlenia, podpórkę oraz osłonę napędu. To wystarczający osprzęt, by dac sobię radę nawet podczas nocnej jazdy. Koszt Evado 3.0 to nieco ponad tysiąc pięćset złotych. W porównaniu z konkurencją, to bardzo korzystna oferta i ciężko znaleźć sprzęt znanego, sprawdzonego producenta w tak niskiej cenie. W sklepie internetowym producenta znajdziemy również firmową odzież sportową, a także konieczne akcesoria jak ochraniacze i kaski. Kross jest polską firmą, który jest na rodzimym rynku od trzech dekad, dlatego można jej zaufać niemal z automatu, zwłaszcza, że to polski lider w branży rowerowej.

Dobrze dobrany rower turystyczny, to podstawa udanej jazdy. Evado 3.0 to model dostępny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dlatego też jeżeli mamy drugą połowę, która podobnie jak my, uwielbia dalekie wyprawy, warto zaopatrzyć się w bliźniaczo wyglądające modele.