Szafka, w której można schować klucze

Od kilku lat prowadzę centrum szkoleniowo- konferencyjne, które mieści się w starej kamienicy. Mam tutaj mnóstwo salek różnej wielkości, które z powodzeniem wynajmuje różnym firmom czy też szkołom. Z racji tego, że pomieszczeń jest sporo, jeszcze nie wszystkie zostały oddane do użytku. Ich ilość jednak sukcesywnie wzrasta. Pojawił się przy okazji dość niespodziewany problem z kluczami. 

Przydatna szafka do recepcji

szafka na kluczeProwadzenie jakiegokolwiek biznesu wiąże się z różnego rodzaju wyzwaniami. Jedne są większe, inne tak małe, że wydają się nieznaczące. Ale to właśnie często te niewielkie wyzwania mają wpływ na całościowe działanie danej firmy. Doświadczam tego od kilku lat, kiedy to w spadku otrzymałam dużą kamienicę w centrum miasta. Postanowiłam stworzyć w niej centrum kongresowo- szkoleniowe. Udostępniamy sporą ilość salek różnej wielkości, co jakiś czas dokładając kolejne, wyremontowane na wyższych piętrach. Salek zrobiło się tak dużo, że aż zaczęły nam się mieszać klucze. Do tej pory trzymane one były w specjalnych przegródkach w szufladzie, ale ostatecznie stwierdziłam, że niezbędna będzie szafka na klucze, która pomoże nam wszystko uporządkować. Kupiłam więc dużą, metalową szafkę z haczykami, która bardzo przypomina mi szafki, którymi dysponowała woźna w szkole. Szafka jest na tyle pojemna, że pomieściła kilkadziesiąt kluczy. Posortowaliśmy je poprzez zakup kolorowych breloków z możliwością wpisania numeru. Metalowa szafka też jest zamykana na klucz, dzięki czemu mamy pewność, że klucze są bezpieczne i nikt ich sobie nie weźmie. 

Przy okazji prowadzenie centrum szkoleniowego, w którym wynajmuje różnym firmom salki, nauczyłam się, że porządek w najdrobniejszych kwestiach pomaga w skutecznym prowadzeniu każdego przedsięwzięcia. Wystarczylo, na przykład, że kupiliśmy do recepcji metalową szafke na klucze. Dzięki niej wszystkie klucze są na swoim miejscu i nic się nie gubi.