Strzeżony parking obok Balic

Planując wyjazd za granicę poza spakowaniem walizki i rezerwacją biletów na samolot warto przemyśleć także kwestię pozostawienia samochodu w pobliżu krakowskiego lotniska. Podróż komunikacją miejską nie zawsze jest korzystna, ponieważ może być uciążliwa, a do tego nie zawsze autobusy miejskie kursują akurat w godzinach odlotów i przylotów. 

Jaki parking obok lotniska w Balicach wybrać?

parkingi strzeżone BaliceNajczęściej ludzie więc decydują się na dojazd na lotnisko własnym samochodem. Niestety parking znajdujący się tuż obok lotniska jest dosyć kosztowny, szczególnie gdy właściciel pojazdu ma zamiar pozostawić auto nawet na kilkanaście dni. W takich przypadkach najlepiej postawić na nieco dalej umiejscowione parkingi strzeżone Balice to miejscowość, w której dostępnych jest sporo pobocznych parkingów prowadzonych przez osoby prywatne. Taki wybór jest znacznie tańszy i dodatkowo mamy pewność, że auto będzie zabezpieczone na czas naszej nieobecności. Warto wcześniej zweryfikować jednak miejsce, w którym planujemy pozostawić auto, ponieważ oferty parkingów i warunki proponowane przez właścicieli takich miejsc znacznie się od siebie różnią. Niekoniecznie też warto sugerować się samą ceną, najlepiej wybrać obiekt ze średnimi cenami. I tak tego typu koszty będą znacznie niższe od tych proponowanych za postój na parkingu lotniskowym. Kluczowa kwestia dotyczy także zapewnienia, że pracownik czy właściciel parkingu zawiezie nas na lotnisko, a potem odwiezie. 

Przed rezerwacją miejsca parkingowego dobrze sprawdzić zdjęcia przedstawiające dane miejsce oraz zapoznać się z opiniami innych klientów na temat jakości obsługi oraz stosowanych zabezpieczeń na parkingu. Samochód nie powinien stać gdzieś na poboczu (bez ogrodzenia) czy też w mocno zabłoconym miejscu.