Skuteczna laminacja rzęs

Każda kobieta marzy o pięknym, przyciągającym i magnetyzującym spojrzeniu. Nie bez powodu każdego dnia staramy się podkreślić nasze oczy, aby prezentowały się doskonale. Codzienne wykonywanie perfekcyjnego makijażu dodaje nam pewności siebie. Cienie na powiekach, odpowiednio nałożone dodają spojrzeniu głębi, a odpowiednio pokryte tuszem rzęsy optycznie powiększają i otwierają oko.

Piękne, długie, gęste i naturalnie odżywione rzęsy

laminowanie rzęs ŁódźCzasem jednak chcemy nieco uatrakcyjnić nasze spojrzenie, ale w naturalny sposób. Dobrym pomysłem jest wykonanie zabiegu laminacji rzęs. Takie zabieg wykonujemy w salonie kosmetycznym, gdzie profesjonalista kolejno nakłada specjalne preparaty wpływające na jakość naszych rzęs. Jeśli chodzi o laminowanie rzęs Łódź jest miastem, w którym kilka gabinetów z chęcią wykona opisywany zabieg za niewielką cenę. Laminacja polecana jest osobom z jasnymi, cienkimi rzęsami. Efektem laminacji są podkreślone, wydłużone, przyciemnione i nieco podkręcone rzęsy. Dodatkowym atutem laminacji jest oczywiście ich odżywienie. Zabieg nie trwa długo, bo około dziewięćdziesięciu minut. W tym czasie na rzęsy nakładany jest specjalny preparat, który ma je przyciemnić, a także wałeczki, które nadają im odpowiedni kształt i zwiększają ich podkręcenie. Następnie nakładany jest preparat bogaty w keratynę, który wzmacnia rzęsy, a także chroni je przed UV oraz zwiększoną wilgotnością.

Wiele osób może zastanawiać się nad ceną tego zabiegu. Wbrew pozorom nie jest ona tak wysoka, jak mogłoby się nam wydawać. Za profesjonalny zabieg zapłacimy kilkadziesiąt złotych, a efekty będą utrzymywać się nawet do pięciu tygodni. Warto tutaj podkreślić, że pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a regularne ich wykonywanie sprawia, że z czasem zabieg możemy wykonywać coraz rzadziej.