Skuteczna forma depilacji

 

Wrastające włoski, krosty, uczulenia i podrażnienia to z pewnością znane każdej kobiecie skutki uboczne tradycyjnej formy depilacji, jaką większość z nas stosuje, czyli maszynki do golenia. Jeszcze kilka lat temu nawet nie marzyłyśmy o tym, że będziemy mogły skorzystać z takiego zabiegu, który zapewni nam gładką skórę na zawsze, a jednak dziś dzięki nowoczesnej technologii jest to jak najbardziej możliwe.

Nowoczesne formy depilacji

depilacja laserowa krakówWiększość kobiet korzysta albo z plastrów, albo z maszynki do golenia. Plastry oczywiście są znacznie bardziej skuteczniejsze albowiem zapewniają nam na dłużej uczucie gładkości na skórze jednak niestety depilacja nimi nie należy do najprzyjemniejszych, a wręcz sporej ilości kobiet sprawia po prostu ból. Z kolei tradycyjne maszynki niezależnie od tego, czy są jednorazowe czy też nie wywołują różne skutki uboczne o których wolałybyśmy zapomnieć. Obecnie jednak mamy możliwość skorzystania z zabiegów, które zagwarantują nam gładką skórę bez bólu i bez żadnych nieprzyjemnych efektów ubocznych, a takim zabiegiem jest oczywiście depilacja laserowa Kraków posiada kliniki w których możemy profesjonalnie poddać się temu zabiegowi. Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszym rozwiązaniem dzięki któremu pozbywamy się włosków nie na jakiś czas, lecz na zawsze! Podczas zabiegu jest dodatkowo stosowane znieczulenie, co minimalizuje uczucie dyskomfortu podczas jego wykonywania.

Depilacja laserowa wymaga od nas jednak malutkiego poświęcenia jakim jest zapuszczenie włosków w miejscu, które chcemy poddać tej formie depilacji. Podczas wykonywania zabiegu włoski muszą znajdować się właśnie w fazie wzrostu dlatego też najlepiej jest przeprowadzać go jesienią, zimą lub wczesną wiosną, kiedy nasze ciała są zakryte. Ponadto brak gorących temperatur i silnego słońca stanowczo korzystnie wpłynie na okres gojenia.