Przedszkole z kreatywnymi zajęciami

Wychowywanie mojej córki Asi sprawia mi ogromną przyjemność, ale naszedł ten czas kiedy postanowiłam wrócić do pracy zawodowej. Spędzanie czasu w domu z Asią na zabawach było wspaniałe, ale od jakiegoś czasu tęskniłam za wyzwaniami, które dawała mi praca. Musieliśmy więc razem z mężem znaleźć dobre przedszkole dla córki. Na szczęście się udało.

Warsztaty nie pozwalają na nudę w przedszkolu

przedszkole z warsztatami w warszawiePierwsze kilka lat życia dziecka jest w jego rozwoju kluczowe. Dlatego też znalezienie odpowiedniego miejsca dla Asi było dla mnie i męża zadaniem, za które zabraliśmy się z dużą odpowiedzialnością. Bardzo zależało mi na tym żeby znaleźć przedszkole z warsztatami w warszawie, ponieważ odpowiednia edukacja mojej córki jest dla mnie niezwykle ważna. Oczywiście przedszkole to nie szkoła, ale nie wyobrażam sobie by Asia kilka godzin dziennie przebywała w miejscu, w którym nie będzie robiła nic kreatywnego i będzie się nudzić. Udało mi się znaleźć przedszkole, w którym często odbywają się warsztaty, np. pierwszymi zajęciami dodatkowymi, w których uczestniczyła córka były warsztaty taneczne. Córka była nimi po prostu zachwycona. Najbardziej podobało jej się to, że mogła nauczyć się tańczyć w parach i, że nauczyła się prawdziwego układu, który mogła potem pokazywać mi i mężowi oraz oczywiście dziadkom. W przyszłym tygodniu dzieci będą wspólnie robić kartki na Boże Narodzenie.

Asia to dziecko z dużymi pokładami energii, które czasami ciężko poskromić. Wiem, że ciężko jest utrzymać jej uwagę na jednym zadaniu dlatego też jestem pod wrażeniem tego, jak w przedszkolu opiekunom udaje się przekonać do brania udziału w zajęciach. Prowadzone w przedszkolu warsztaty są bardzo ciekawe. Asia dużo mi o nich opowiada i widać, że się na nich świetnie bawi.