Profesjonalny traktorek Gutbrot

Firma MTD od ponad osiemdziesięciu lat należy do grona najlepszych producentów w szeroko rozumianej branży ogrodniczej. Jej fabryki w Stanach Zjednoczonych i w Europie produkują wysokiej jakości kosiarki, traktorki i kosy oraz pełną gamę narzędzi ogrodniczych.

Co posiadają traktorki Gutbrod?

traktorek gutbrod cenyZ pewnością dla właścicieli i pracowników firmy MTD najważniejsze jest skuteczne i dokładne wykonywanie prac ogrodniczych, gdyż produkują jedne z najlepszych narzędzi i sprzętów. To firma z tradycjami, gdzie tajniki doskonałego asortymentu są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Największym zainteresowaniem z oferty tejże marki cieszy się traktorek Gutbrod ceny jego są dość mocno zróżnicowane, w zależności gdzie go nabywamy. Na pewno droższe będą nowe traktorki, które mogą kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych, ale jeżeli chcemy zaoszczędzić, to warto pomyśleć o zakupie używanego modelu. Traktorki Gutbrod mają mocny napęd na tylne koła i hydrauliczne wspomaganie kierownicy, dzięki czemu kierowanie pojazdem po każdym podłożu jest bardzo proste. Cechą rozpoznawczą tychże modeli jest silnik nowej generacji, który pozwalana na wydajną i intensywną pracę przy jednoczesnym niewielkim zużyciu paliwa. To z kolei przekłada się na ekonomiczne użytkowanie, co jest rzadko spotykane w tego typu pojazdach. Po niewielkiej zmianie osprzętu, traktorek do koszenia trawy może się stać pojazdem do odśnieżania lub zgarniania liści. Dzięki trzystulitrowemu koszu na trawę, za jednym razem możemy wykosić całą działkę.

Profesjonalne traktorki do koszenia trawników wcale nie muszą być drogie, ponieważ na rynku znajdziemy kilku producentów sprzętu ogrodniczego, którzy oferują atrakcyjne ceny. Na pewno zaliczyć do nich można markę MTD i jej najlepszy model Gutbrod.