Praktyczny świecący plecak

 

Zdecydowana większość rodziców na skompletowanie wyprawki szkolnej dla dziecka, każdego roku przeznacza około trzysta – pięćset złotych. Najdroższy jest najczęściej plecak, bo często stanowi nawet jedną trzecią wszystkich kosztów.

Ile ważą plecaki szkolne?

pojemny świecący plecakPoczątek roku jest zawsze okresem sporych wydatków dla większości rodziców, ponieważ czekają ich szkolne zakupy. Najważniejsze są książki, zeszyty i przybory, ale również bez plecaka czy tornistra nie jest możliwe rozpoczęcie roku szkolnego. Dla dzieci do trzeciej klasy, rodzice najczęściej wybierają tornistry, które mają całą usztywnianą konstrukcję, natomiast dla starszych uczniów idealne są plecaki. Ich wybór jest naprawdę ogromny, biorąc pod uwagę ilość modeli, fasonów czy kolorów. Jeżeli chcemy, aby nasze dziecko było dobrze widoczne podczas drogi do szkoły i powrotu z niej, to najlepiej wybrać pojemny świecący plecak, który dostępny jest w wersji dla chłopców i dziewczynek. To go wyróżnia od konkurencji, to wszyte w zewnętrzną kieszeń lampki LED, które sprawiają, że maluch jest doskonale widoczny po zmroku. Jest w całości wykonany z nieprzemakalnego materiału, który w newralgicznych miejscach jest lekko usztywniany, czyli na dnie i na plecach. Wygodne szelki z regulacją i wyścielane miękką pianką sprawiają, że noszenie plecaka jest komfortowe i nie ma ryzyka powstania otarć na skórze. Wewnątrz plecaka znajduje się jedna przegroda oraz sporo małych kieszonek na przybory szkolne, portfel czy telefon. Natomiast po zewnętrznej stronie jest duża kieszeń na zamek.

Zakup plecaka dla dziecka wcale nie musi być corocznym obowiązkiem, ponieważ wystarczy kupić jeden dobrej jakości, który będzie solidnie wykonany. Świecące plecaki z pewnością do takich należą, dlatego warto rozważyć ich zakup.