Płyn do robienia baniek mydlanych

Zbliża się dzień dziecka. Wraz z mężem postanowiliśmy, że sami zapewnimy naszym pociechom w dniu ich święta atrakcje. Dzieci uwielbiają ruch dlatego zdecydowaliśmy, iź większość atrakcji będzie odbywała się na zewnątrz. Mieliśmy nadzieję, że pogoda dopisze i będziemy mogli zapewnić dzieciom mnóstwo atrakcji.

Bańki mydlane na dzień dziecka

płyn do baniek mydlanych 5LDzieci to prawdziwe wulkany energii. Niezmordowane wciąż pragną odkrywać świat który jest dokoła nich. Nie dziwie się im gdyż sama gdy byłam mała bardzo lubiłam spędzać czas na zewnątrz w ogrodzie. Był to dla mnie magiczny świat w którym można było robić dosłownie wszystko. Nasze dzieci bardzo lubią spędzać każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu. Na dzień dziecka wymyśliliśmy, że zrobimy prawdziwy tor przeszkód, będzie dmuchany basen ze zjeżdżalnią oraz zadania zręcznościowe. Dzieci uwielbiały między sobą rywalizować. Poza tym zamówiliśmy animatora, który miał przez kilka godzin urozmaicić dzieciom czas. Prawdziwą atrakcją miał być pokaz robienia baniek mydlanych. W tym celu musieliśmy zakupić płyn do baniek mydlanych 5L. Wiedzieliśmy, że gdy nasze malce się rozpędzą litr płynu na pewno nie wystarczy. Poza tym pięciolitrowy baniak mógł być wykorzystany podczas innych uroczystości. Chociażby podczas imprezy urodzinowej. Chcieliśmy aby płyn do baniek był przede wszystkim bezpieczny dla naszych dzieci. Bańki jakie miały powstawać za pomocą płynu musiałby być trwałe, tak aby dzieci miały z nich frajdę. Płyn musiał też być bardzo dobrej jakości tak aby bańki mogły być puszczane w każdych warunkach atmosferycznych. Roztwór musiał być koniecznie bezpieczny dla zdrowia i nie zawierać szkodliwych substancji. Nie chciałam płynu wykonywać samodzielnie gdyż wiem, że nie jest to prosta sprawa. Chciałam mieć pewność, że płyn będzie na pewno robił bańki.

Dzień dziecka był naprawdę bardzo udany. Dzieci bardzo cieszyły się na każdą atrakcję. Najbardziej zaś ucieszyły się z baniek mydlanych. Same przez kilka godzin jak zaczarowane puszczały bańki patrząc jak wznoszą się ku niebu. Butla pięciolitrowa okazała się bardzo wydajna choć dzieci cały czas prosiły o kolejną porcję płynu.