Nowe meble łazienkowe

Po ślubie kupiliśmy z mężem własne mieszkanie. Nie zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania od dewelopera, tylko wybraliśmy duże mieszkanie w świetnej cenie z drugiej ręki. Choć mieszkanie jest ładne, to i tak powoli remontujemy każde pomieszczenie. Parę tygodni temu skończyliśmy remont łazienki, która wyglądała trochę staromodnie. Teraz pomieszczenie wygląda bardziej wyrafinowanie.

Wiszące meble łazienkowe są nowoczesne

zestaw mebli łazienkowych wiszącychMieszkanie, które kupiliśmy jest o wiele większe niż miejsce, które wynajmowałam z mężem jeszcze przed ślubem. Łazienka w nowym mieszkaniu jest naprawdę duża, ale moim zdaniem jej potencjał nie został wykorzystany. Oczywiście sam wystrój tego wnętrza nie powalał, bo znajdowały się w nim stare meble i kafelki w nieciekawym kolorze, ale zaaranżowanie wnętrza pod względem funkcjonalności nie było dobre. Pierwszą rzeczą przed remontem, którą kupiliśmy, był zestaw mebli łazienkowych wiszących w kolorze białym. Ja skłaniałam się bardziej ku zwykłym meblom w kolorze beżowym, ale postanowiłam zaufać gustowi mojego męża. Podwieszane meble świetnie pasują do ogólnego wystroju łazienki. Pomieszczenie jest bardzo nowoczesne i przestronne. Zainwestowaliśmy w dużą wannę, która dobrze komponuje się z lakierowanymi, białymi szafkami. Meble zamówiliśmy przez Internet w gotowym zestawie. Nie musieliśmy więc tracić czasu na dobieranie poszczególnych elementów do siebie.

Uwielbiam długie i relaksujące kąpiele. Cieszę się więc, że mogę teraz robić sobie domowe spa w łazience, która wygląda ładnie i modnie. Muszę przyznać, że pomysł mojego męża z kupnem zestawu mebli wiszących był naprawdę dobry, ponieważ łazienka prezentuje się dzięki nim o wiele lepiej niż przed remontem. Poza tym pomagają one utrzymać czystość w tym wnętrzu.