Nowa świeca olejowa

Kilka lat temu, a dokładniej rzecz ujmując będzie to już pewnie mniej więcej siedem albo osiem lat temu, postanowiłam, że muszę znaleźć sobie całkiem dodatkową pracę. Okazało się bowiem, że będę musiała trochę dorobić do moich wymarzonych wakacji. Ostatecznie postanowiłam produkować świece olejowe.

Jak zrobić nową świecę olejową?

świece olejoweJak się okazało jest wiele osób, które chciałby kupić nowe świece olejowe. Są one bardzo poszukiwane przez wiele grup docelowych. Ja wpadłam na pomysł z produkcją świec olejowych bardzo przypadkowo. Dlaczego jednak musiałam poszukać nowego zajęcia i zaczęłam produkować świece olejowe o rożnych wielkościach i kolorach? Otóż na omawiany czas przypada bardzo duży kryzys ekonomiczny, który został spowodowany przez wielki krach na giełdzie papierów wartościowych, a ten miał swoje przyczyny prawdopodobnie w stale rosnącej cenie za jedną baryłkę ropy naftowej. Za sprawą wielkiego kryzysu wszystkie ceny poszybowały w górę i tak okazało się, że moje wymarzone wakacje jednak będą kosztowały znacznie więcej. Postanowiłam więc dorobić sobie. Szukałam bardzo długo odpowiedniego zajęcia, aż okazało się, że dobrym pomysłem będzie tworzenie całkiem nowych świec olejowych. Jak się bardzo szybko okazało moimi największymi odbiorcami stali się księża z różnych parafii (nawet takich, które znajdują się bardzo daleko), ponieważ kościół ma bardzo duże zapotrzebowanie na różne świece. Udało mi się opanować produkcje do perfekcji. 

W miarę rozwoju mojej nowej dodatkowej firmy, zaczęłam kupować różne maszyny, które bardzo znaczącą wpływały na moją wydajność. Jak się okazało musiałam po pewnym czasie poszukać bardzo dużego magazynu do produkcji moich nowych świec ponieważ w przydomowym garażu nie wystarczało mi już miejsca na duże zamówienia