Najlepszy styl i ochrona w jednej warstwie

 

Spigen jest uznaną marką na rynku akcesoriów mobilnych. Od ponad 10 lat tworzą etui, które skradły serca milionów użytkowników na całym świecie, a ich seria Armor to niemalże synonim maksymalnej ochrony. Nowe etui Rugged to tradycyjny poziom ochrony opakowany w stylowe, jednowarstwowe etui.

Rugged Armor to najlepszy stosunek ochrony do wyglądu

spigen rugged armorPokrowiec ten, dostępny jest na wiele modeli telefonów. Wykonany jest z jednej warstwy TPU, która jest bardzo przyjemna w dotyku. Dodatkowo, zapobiega ona przypadkowemu zsunięciu telefonu z powierzchni, na której go zostawiliśmy.  Na górnej oraz dolnej krawędzi znajdują się dwie wstawki imitujące włókna karbonowe. Dzięki swojej technice wykonania, Spigen Rugged Armor pozbywa się głównego zarzutu, który był stawiany poprzednikom serii Armor. Mianowicie, chodzi o poręczność. Dzięki temu, etui stało się bardziej praktyczne jeśli chodzi o codzienne użytkowanie, telefon jest smuklejszy a nasze kieszenie mniej wypchane. Nie oznacza to jednak, że design ten osiągnięto kosztem poziomu ochrony. Dalej mamy tu charakterystyczne dla tego producenta technologię Air Cushion, czyli małe poduszki powietrzne w rogach, odpowiadające za absorpcję uderzeń w przypadku upadku naszego smartfona. Oprócz tego, mamy tu idealnie docięte otwory na wszystkie porty oraz przyciski. Dzięki temu , podłączenie ładowarki, słuchawek lub korzystanie z czytników odcisków palców nie stanowi problemu.

Pokrowiec ten został nagrodzony przez konsumentów nagrodą „Fan Favoirite” nie bez powodu. Jego kompromis pomiędzy wygoda użytkowania, wykonaniem a ochroną to ścisła czołówka. Jest ono również doceniane przez użytkowników za wytrzymałość, która zapewnia długą żywotność. Wydaje się, że w tek cenie, dostajemy najlepszy możliwy produkt.