Najlepszy projekt domu wielorodzinnego

 

Własne biuro projektowe otworzyłem, gdyż taki właśnie miałem pomysł na swoją przyszłość. Zresztą doświadczenie, które posiadałem pozwalało mi na samodzielną pracę. Projektowałem tylko domy jednorodzinne, bo na tym się znałem najlepiej a i dochody z tego miałem całkiem spore.

Wykonanie projektu domu dla przyjaciela

domy wielorodzinne projektyW ostatnim roku najwięcej zleceń wpadało mi na projekty domów wielorodzinnych nowoczesnych wykonywałem dla wielu klientów i już wiedziałem, że tego będzie najwięcej. Dlatego też zainwestowałem w lepsze oprogramowanie, żeby projekty wykonywać jeszcze lepiej. Domy wielorodzinne były trudniejsze do zaprojektowania, ponieważ musiałem dokładniej wszystko przemyśleć pod względem rozmieszczenia pomieszczeń. Często zaglądał do mojego biura mój przyjaciel, który interesował się moimi projektami. W piątek jak mnie odwiedził to zapytał, czy zrobię dla niego projekt domu wielorodzinnego, ponieważ planuje taki wybudować. Bardzo ceniłem swojego przyjaciela Damiana i mimo napiętego grafiku zgodziłem się mu pomóc. Za cel postawiłem sobie, żeby wykonać dla niego najlepszy projekt domu wielorodzinnego. Posiadałem już nowe oprogramowanie, które dawało mi ogrom możliwości. Pracowałem nad tym projektem bardzo długo i często siedziałem do późna, ale udało mi się wykonać chyba swój najlepszy w życiu projekt takiego domu. Kiedy Damian odwiedził mnie w biurze, to sam był zaskoczony widząc projekt swojego domu. Uznał, że nie spodziewał się, że wykonam go tak idealnie. To była moja najlepsza praca.

Damian dom zlecił wybudować jednej z najlepszych w mieście firm i dzięki temu w mgnieniu oka wszystko zostało wykonane. Damian ze swoją liczną rodziną wprowadził się do nowego domu na początku czerwca i zaprosił mnie na imprezę. Jego dom bardzo mi się podobał.