Najlepsze skutery inwalidzkie

 

Osoby niepełnosprawne często czują się wykluczone, co może kończyć się obniżeniem poczucia własnej wartości, a nawet depresją. Dlatego też należy robić wszystko, by do tego nie doszło. Często wystarczy bardzo niewiele, by zmienić ten stan o sto osiemdziesiąt stopni. 

Gdzie kupić inwalidzki skuter elektryczny?

skutery elektryczne inwalidzkieZakup inwalidzkiego skutera, poprawia komfort życia i funkcjonowania osoby niepełnosprawnej, gwarantując jej maksimum samodzielności. Dzięki tego rodzaju pojazdom, możliwa jest nie tylko przejażdżka, która z powodzeniem zastąpi spacer, ale także odwiedzanie znajomych, czy zrobienie podstawowych sprawunków. Skutery posiadają duże, bardzo komfortowe siedzisko, wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Dopuszczalny ciężar to sto dwadzieścia kilogramów, w związku z czym mogą nimi się przemieszczać nawet osoby z nadwagą. Skutery elektryczne inwalidzkie są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwiej je dobrać do wieku oraz płci. Warto też wspomnieć o mocnych hamulcach, które sprawdzą się w każdych, nawet najbardziej niekorzystnych warunkach, tak terenowych, jak i atmosferycznych. Koszt inwalidzkiego skutera to około trzech-czterech tysięcy za podstawową wersję, natomiast jeśli chcemy mieć bardziej wytrzymałą baterię oraz mocniejszy silnik, to będziemy musieli dopłacić. Jeżeli nie wiemy, jaki skuter wybrać to warto poczytać komentarze i opinie osób niepełnosprawnych, które są już posiadaczami tego typu pojazdów. Znajdziemy je na wielu tematycznych forum, dedykowanym niepełnosprawnym.

Najlepsze skutery elektryczne znajdziemy w sklepach internetowych. Tam też mamy największy ich wybór, jak również najbardziej atrakcyjne ceny. Do inwalidzkich skuterów elektrycznych, możemy też dokupić wiele dodatków i akcesoriów.