Najlepsze akcesoria do wózka

Uwielbiam codzienne spacery z moim synkiem Kubą. Jestem bardzo aktywną osobą, więc w tym momencie spacery są dla mnie jedną z niewielu aktywności fizycznych. Nasze spacery są bardzo długie i intensywne, więc cieszę się, że zainwestowałam w porządny wózek. Jest on przyozdobiony kontrastowymi zawieszkami. Kuba je po prostu uwielbia. 

Kontrastowa zawieszka umila spacery mojemu synkowi

kontrastowa zawieszka do wózkaPrzykładam ogromną uwagę do tego jakie rzeczy kupuję dla mojego synka. Dlatego właśnie zanim kupiłam zawieszkę do wózka Kuby przeprowadziłam krótki research i dowiedziałam się o czymś takim jak zabawki i zawieszki kontrastowe. Pomagają one stymulować zmysły dziecka. Ulubioną czynnością w trakcie spaceru jest wpatrywanie się w zawieszkę do wózka, złożona z uroczych jeża, lwa oraz sówki, utrzymanych w kolorystyce biało-czarnej z dodatkiem czerwieni. Taka kontrastowa zawieszka do wózka to moim zdaniem must-have dla każdej mamy, która dba o prawidłowy rozwój swojego maluszka. Tego typu zabawki oraz zawieszki sensoryczne są wykonane z kontrastowych materiałów w kolorach białym, czarnym oraz czerwonym, ponieważ stymulują one zmysł wzroku dziecka. Wykonane są one z miękkich materiałów, o różnych fakturach, więc można je odpiąć z wózka i dać dziecku do zabawy. Zawieszki Kubusia mają w sobie grzechotki i lekko szeleszczą. Rozwijają więc one też zmysł słuchu mojego synka.

Nie ma nic lepszego niż trochę świeżego powietrza – jest to dobre nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla mojego syna. Mam wrażenie, że Kuba też bardzo lubi te nasze codzienne wyjścia – jest podczas nich zawsze grzeczny, a kiedy nie śpi wpatruje się w swoje ukochane kontrastowe zawieszki do wózka z ogromnym zainteresowaniem. Nie wydaje mi się żeby kiedykolwiek mu się one znudziły.