Mezoterapia zbawienna dla cery

Jak powszechnie wiadomo, wiekiem skóra potrzebuje coraz więcej uwagi. Należy stosować odpowiednią dietę oraz zapewniać nawodnienie organizmowi. Zaczęłam niedawno stosować różnego rodzaje sera oraz kremy. Chciałam jednak zwiększyć ich moc działania i odkryłam, że jest to możliwe dzięki mezoterapii. Nie miałam czasu na częste wizyty u kosmetyczki, dlatego zdecydowałam się na urządzenie, które mogę używać samodzielnie w domu.

Mezoterapia w domowym zaciszu

doskonała mezoterapia bezigłowa beautiflyZależało mi na tym, aby urządzenie było łatwe w obsłudze i bezpieczne w samodzielnym stosowaniu w zaciszu domowym. W kategorii doskonała mezoterapia bezigłowa Beautifly jest pionierem. Dzięki zakupionemu urządzeniu moja twarz wygląda niezwykle promiennie i jest doskonale nawilżona i napięta. Zastosowane w urządzeniu światło fotonowe nadaje się również do stosowania u osób z trądzikiem, więc jest niezwykle bezpieczne. Światło fotonowe pobudza komórki do regeneracji, a co za tym idzie, daje efekt spłycenia zmarszczek i chroni przed szybkim powstawaniem nowych. Bezigłowa mezoterapia dostarcza skórze ultradźwiękowego masażu wibracyjnego, dzięki któremu, poprawia się koloryt skóry i staje się ona ładnie napięta. Dzięki jonizacji, urządzenie daje możliwość oczyszczenia skóry z zanieczyszczeń odblokowując pory. Jonizacja ujemna natomiast sprawia, że składniki zawarte w kosmetykach mogą wnikać głębiej w warstwy skóry.

Wybór urządzenia do mezoterapii był niezwykle przełomowym momentem w mojej pielęgnacji. Produkt posiada wbudowany timer, więc z łatwością można wykonać ekspresowy zabieg w kilka minut. Jeśli postanowi się poświęcić skórze więcej czasu, timer można ustawić na 15 minut i cieszyć się ze wszystkich korzyści, jakie daje urządzenie. Dzięki temu produktowi wszystkie składniki lepiej wnikają w skórę.