Markiza idealnie prezentuje się na balkonie

Jakiś czas temu kupiłam mieszkanie na ostatnim piętrze. Mam piękny widok na park. Balkon jest duży i od razu mi się spodobał. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu i na moim balkonie mogłam sobie relaksować się po pracy. Kiedy urządzałam mieszkanie, skorzystałam z pomocy wielu specjalistycznych firm i zdecydowałam się także na zaadaptowanie balkonu. 

Zamówiłam solidne markizy

markizy szczecinPostanowiłam skorzystać z pomocy firmy, która zajmuje się produkcją i montażem markiz. Wpisałam w wyszukiwarce markizy szczecin i pojawiło mi się wiele firm, które świadczą takie usługi. Zależało mi na solidnej markizie, która będzie mi długo służyć. Sporo na ich temat czytałam. Wiedziałam na co koniecznie trzeba zwracać uwagę. Mój balkon znajdował się na słońcu więc markiza musiała chronić mnie przed upałem. Chciałam żeby materiał był także wodoodporny. Chciałam siedzieć na balkonie także w trakcie lekkiego deszczu. Udało mi się trafić na firmę, która gwarantowała produkty spełniające moje potrzeby. Umówiłam się na spotkanie z fachowcem w moim mieszkaniu. Przyjechał do mnie z katalogiem i materiałami, które mogłam sobie zobaczyć i z których mogłam wybrać odpowiednią markizę. Zdecydowałam się na solidny materiał, który był trochę droższy ale spełniał wszystkie wymagania. Markiza miała zostać do mnie dostarczona w ciągu dwóch tygodni. Firma zapewniła mi darmowy montaż a także transport markizy więc nie ponosiłam żadnych dodatkowych kosztów.

Koszt markizy był przystępny więc byłam bardzo zadowolona z mojego wyboru. Markiza została dostarczona zgodnie z ustaleniami. Pięknie się prezentowała. Można było ją łatwo otwierać i zamykać. Byłam z niej bardzo zadowolona. Ja zdecydowałam się na otwieranie ręczne i nie sprawiało mi to żadnego problemu. Firma dawała także na zakupione u nich produkty gwarancję.