Leasing dla firm

 

Obecnie trwający kryzys oraz niskie prawdopodobieństwo poprawy sytuacji, zmusza wielu przedsiębiorców, do redukowania kosztów firmy. Wiąże się to z tym, że znaczna ilość przedsiębiorstw, nie może pozwolić sobie na zakup nowych narzędzi pracy, niemniej jednak są one potrzebne, aby zapewnić efektywność pracy osób zatrudnionych.

Leasing dla właścicieli firm w Katowicach

leasing dla przedsiębiorców w katowicachDlatego też zdecydowana większość firm, ze względu na brak środków na koncie, odpowiednio wysokich do zakupu za gotówkę nowych sprzętów lub też wyposażenia firmy, decyduje się na skorzystanie z usług kredytowania zakupu tego rodzaju sprzętów, w postaci narzędzi pracy takich jak laptopy, komputery, czy też samochody osobowe, dostawcze, lub też ciężarowe, dzięki którym pracownicy będą mogli wykonywać pracę bardziej efektywnie oraz z zachowaniem należytych standardów. Leasing dla przedsiębiorców w Katowicach, są to usługo kredytowania nowego wyposażenia firmy, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą w ciągu dalszym wykonywać oraz zlecać czynności zarobkowe osobom zatrudnionym, jak również zadbać o odpowiedni przychód każdego miesiąca. Leasing polega na uiszczeniu opłaty początkowej, w wysokości nie większej niż kilkanaście procent wartości netto danego produktu, jak również na comiesięcznej opłacie przez co najmniej dwa lata trwania umowy leasingu. Po upływie terminu trwania umowy, leasingobiorca ma możliwość wykupu, jak również sprzedaży produktu.

Jeśli jednak przedsiębiorca zdecyduje się na wykup danego, leasingowanego produktu, jest on zobowiązany do uiszczenia kwoty wykupu, w wysokości uwzględnionej w umowie, niemniej jednak nie jest to konieczne, ze względu na to, że przedsiębiorca ma pełne prawo nabyć bardziej funkcjonalny oraz zaawansowany sprzęt, pozbywając się obecnie użytkowanego.