Kurs języka w naszej firmie

 

W naszej firmie panuje jedna najważniejsza zasada. Trzeba dostosowywać się do obowiązujących norm i iść z biegiem czasu. Cały czas sprawdzamy różne nowości, żeby być na czasie, podejmujemy współpracę z różnymi klientami. Ostatnio zaczęliśmy się nawet otwierać poza granice naszego kraju.

Kursy językowe dla pracowników

kurs języka angielskiego w KatowicachKtóregoś dnia przyszedł do nas szef i zastanawialiśmy się, co się stało, bo był taki poważny. Stwierdził, że każdy z nas musi przejść kurs języka angielskiego w Katowicach, który nam zasponsorował. Uznał, że znajomość języka na tym poziomie rozwoju firmy jest niezbędna dla pracowników. Często dzwonili ludzie zza granicy i wtedy musieliśmy przekazywać słuchawkę komuś, kto dobrze znał język. Na pewno nie wyglądało to zbyt profesjonalnie. Od teraz, po pracy, każdy z nas musiał chodzić na kursy. Były one prowadzone w naszej stołówce, specjalnie dla nas przyjeżdżał lektor ze szkoły językowej i wprowadzał nas w tajniki języka angielskiego z elementami biznesowymi. Język angielski dla firm jest bardzo ważny, bo zawierał wszystkie ważne zagadnienia, dotyczące zawierania umów z klientami. Robiono nam nawet testy sprawdzające wiedzę i ja na szczęście wszystko ładnie pozaliczałam, bo zaczęłam szybko się uczyć.

Kursy na pewno zajmowały trochę czasu. Nieraz aż już nie chciało mi się zostawać po godzinach i jeszcze się uczyć. Jednak później stwierdziłam, że były to najlepsze chwile, czułam, że rozkwitam, że uczę się czegoś nowego. I czułam się lepiej sama ze sobą dzięki temu.