Koszulka z nadrukiem Thrasher

 

Nasze ubranie jest naszym wizerunkiem, po którym często jesteśmy oceniani. Kobieta z żakiecie, w spódnicy i na szpilkach zostanie oceniona jako elegancka, a ta w dresie i sportowym obuwiu, jako ta, która lubi sport i wygodny look. Koszulki noszą nie tylko faceci, ale również kobiety.

Czym się wyróżniają koszulki Thrasher?

thrasher koszulkaFirma skateboardowa Thrasher od lat produkuje sportową odzież, dla ludzi aktywnych, którzy cenią wygodę i nietuzinkowy styl. Szeroka oferta bluz, koszulek, czapek, kurtek, czy spodni, jest kierowana do panów, pań i nawet dzieci. Każdy młody człowiek znajdzie coś dla siebie. Thrasher koszulka jest ich flagowym produktem, który sprzedaje się jak świeże bułeczki. Na tle konkurencji wyróżnia się wysoką jakością wykonania z naturalnej, stuprocentowej bawełny, oraz charakterystycznym logiem, znajdującym się na przodzie podkoszulka. Wszystkie modele odzieży są dostępne w jednobarwnych kolorach, na których widnieje logo, wydrukowane czcionką przedstawiającą płonące litery. Bluzy i koszulki są dostępne w kolorach: czarny, brązowy, zielony, pomarańczowy, czerwony, biały i szary. Napis Thrasher może być czarny, biały, lub żółty i zawsze znajduje się z przodu, na środku. Oryginalne produkty tej firmy dostaniemy w ich sklepie internetowym, który prężnie funkcjonuje od dobrych paru lat. Najmodniejsze ostatnio czapki z daszkiem dostaniemy w dwóch rozmiarach, jeden dla pań i panów, a drugi dla dzieci, ponieważ od niedawna swoją ofertę, kierują także do swoich najmłodszych fanów.

Koszulki są wyjątkowo miękkie w dotyku i zachowują swoją wysoka jakość nawet po wielokrotnym praniu. Są warte swojej ceny, bo za oryginalny podkoszulek trzeba zapłacić około sto dwadzieścia złotych, ale mamy gwarancję, że będzie to dobry jakościowo produkt.