Jak zwiększyć polubienia na Instagramie?

Promowanie konta na Instagramie za pomocą tradycyjnych praktyk rzeczywiście z biegiem czasu przyniesie nam prawdopodobnie upragniony skutek. Nie każdemu jednak chce się czekać, ale i nie każdy w końcu może poświęcić tych kilka godzin dziennie na działania, które przyniosą efekty w dalekiej przyszłości. Można przyspieszyć ten proces w bardzo prosty sposób.

Kupowanie lajków na Insta

jak kupić like na instagramAby zacząć piąć się na platformie Instagrama koniecznym jest stosowanie skutecznych praktyk, które pozwolą nam zyskać więcej polubień oraz obserwujących. Do takowych należy wstawianie dobrej jakości zdjęć, pilnowanie hashtagów, aby pasowały tematycznie do profilu i zdjęcia, nie były zbanowane, a także zbyt duże bowiem wówczas nasze zdjęcie po sekundzie zniknie w natłoku innych. Ponadto warto też udzielać się na Instastory, tagować miejsca w których robiliśmy dane zdjęcie oraz lajkować i obserwować profile podobne kontentem do naszych. Praktyki te są jak najbardziej skuteczne, jednak stosowanie się do nich potrafi zabrać nam mnóstwo czasu w ciągu dnia, dlatego chcąc zoptymalizować efekty warto nieco się wspomóc. Jeśli zastanawiałeś się nad tym, jak kupić like na Instagram i czy jest to w ogóle dobra decyzja odpowiedź brzmi – tak. To działanie pozwoli nam wybić nasze zdjęcie pod każdym hashtagiem znacznie wyżej, co z kolei skutkuje tym, że zaczynamy być zauważani przez innych użytkowników. Efektem tego jest oczywiście jeszcze większa ilość like oraz nowych obserwacji.

Ważnym jednak jest to, aby stawiać nie tylko na ilość, ale również na jakość. Jeśli nasze konto nie zdobywa na co dzień zbyt dużo polubień warto na początku zamówić ich mniej, ponieważ nagły wzrost może wydać się podejrzany tak innym, jak i algorytmowi samego portalu. Ponadto warto też pilnować, aby polubienia pochodziły z realnych kont, a nie botów. Wtedy nasze konto będzie się prezentowało znacznie naturalniej i pozwoli to także na uniknięcie bycia zbanowanym.