Grzejnik łazienkowy z nową grzałką

Dość szybko znalazłem lokatora na swoje mieszkanie, które wynajmowałem. Wprowadził się młody chłopak, który zaczynał od października studia w Warszawie. Mój lokal mu zdecydowanie odpowiadał pod względem kosztów i lokalizacji. Podpisałem z nim umowę najmu na dwa lata.

Tanio kupiona grzałka do grzejnika w łazience

grzałki do grzejników łazienkowychKiedy rozpoczął się okres grzewczy, to lokator do mnie zadzwonił, by poinformować mnie o niesprawnym grzejniku w łazience. Byłem nieco zaskoczony, bo cały czas sądziłem, że grzejnik działał sprawnie. Na szczęście potrafiłem wszystkim zająć się sam, więc nie musiałem wynajmować żadnego fachowca. Kiedy przyjechałem na miejsce, by sprawdzić ten grzejnik, to od razu wiedziałem, że konieczna była wymiana grzałki. Zamierzałem zająć się tym od razu i zacząłem zastanawiać się, gdzie był najbliższy sklep, w którym dostępne były grzałki do grzejników łazienkowych tego typu. Pojechałem do największego marketu budowlanego, bo miałem gwarancję, że tam kupię grzałkę do grzejnika w łazience. W markecie było sporo grzałek i znalazłem tę konkretną, której potrzebowałem. Ku mojemu zaskoczeniu grzałka ta była dość tania, co mnie cieszyło, bo nie liczyłem się z żadnymi niezapowiedzianymi wydatkami w tym tygodniu. Po powrocie do lokalu, od razu zabrałem się za montaż nowej grzałki. Musiałem mieć pewność, że grzejnik w łazience będzie działał sprawnie. Mój lokator był zadowolony, że tak szybko zareagowałem. Mógł w pełni korzystać z łazienki, która była ogrzewana.

Dbałem o relacje z tym chłopakiem i zawsze jak była konieczność, to jechałem do mieszkania i dokonywałem napraw. Miałem uczciwego lokatora, który zawsze płacił na czas i zależało mi, żeby był zadowolony. Liczyłem, że mieszkanie ode mnie będzie wynajmował na cały okres studiów.