Gdzie kupić mocny olej CBD?

Kannabidiol (CBD) jest organiczną substancją czynną, którą zidentyfikować można, wyłącznie, w konopiach. Mówimy jednak tylko o tych legalnych, z gatunku sativa, jakie mogą zawierać, ledwie, śladową ilość tetrahydrokannabinolu (THC).

Jakie olejki są najsilniejsze?

mocny olej konopny 30W sklepach konopnych możemy znaleźć olejki, pochodzące od, co najmniej, kilkunastu producentów, tak rodzimych, jak i zagranicznych. Różnią się one, nie tylko, zawartością CBD, ale też cenami, wynikającymi z renomy ich wytwórców. Warto jednak wiedzieć, że w ostatnim czasie i tak mocno spadły z ceny, a przyczyną tego jest właśnie, szybko rosnąca konkurencja. Dość powiedzieć, że jeszcze półtora roku temu, cena olejków trzydziestoprocentowych, czyli uznawanych za mocne, wynosiła od stu pięćdziesięciu do, nawet, dwustu pięćdziesięciu złotych. Tymczasem dziś, średnia ich cena w sklepach online, to sto, góra, sto dziesięć złotych. To naprawdę spora różnica, z czego szczególnie zadowolone są osoby, korzystające z nich w ramach różnego rodzaju terapii. Mocny olej konopny 30% jest produktem, nie tylko, legalnym, ale i bezpiecznym, ponieważ w jego składzie występuje, jedynie, mikroskopijna, nieprzekraczająca 0,2%, zawartość THC. Wyrób o tak wysokim współczynniku procentowym tej substancji aktywnej, wskazany jest nie tylko doraźnie, ale też terapeutycznie, gdyż pozwala walczyć z chorobami przewlekłymi, nie wykluczając z tego grona niektórych rodzajów nowotworów.

Bez wątpienia, olejki CBD, to najbardziej wartościowe produkty konopne. Przemawiają za tym bowiem wyniki badań naukowych, które jednoznacznie potwierdzają ich właściwości prozdrowotne. Co również istotne, są one ekologiczne, co znaczy, że pochodzą tylko z tych upraw, gdzie nie stosuje się chemicznych oprysków, toksycznych nawozów oraz GMO.