Dobór aksamitnej torebki do stylizacji

Podczas tworzenia swoich stylizacji zawsze staram się wybierać takie elementy, które tworzą spójną całość. Nawet rzeczy, które wydają się być detalami, mogą mieć znaczny wpływ na charakter stroju. Niedawno postanowiłam poszukać sobie nowej torebki, która dobrze pasowałaby do eleganckich stylizacji.

Ciekawa torebka wykonana z aksamitu

stylowe torebki aksamitneTorebki przeznaczone na specjalne okazje powinny być eleganckie i jednocześnie praktyczne. W takich sytuacjach najlepiej jest postawić na mniejsze modele, które mieszczą wyłącznie najpotrzebniejsze rzeczy. Przejrzałam więc stylowe torebki aksamitne, by znaleźć coś dla siebie. Od razu pomyślałam, że taki model to strzał w dziesiątkę, ponieważ aksamit jest niezwykle eleganckim materiałem. Pięknie wygląda i przyciąga wzrok. Tkanina ta mieni się, kiedy pada na nią światło, co może robić naprawdę świetne wrażenie. Najczęściej wybieram dosyć ciemne ubrania, dlatego postanowiłam wybrać sobie torebkę nieco jaśniejszą, by kontrastowała ze strojem. Takie połączenie dodatkowo urozmaica stylizację oraz dodaje jej uroku. Dosyć szybko udało mi się znaleźć taką torebkę, która wydała mi się świetnym pomysłem, ponieważ będzie ona pasowała do większości moich eleganckich stylizacji. Zależało mi na takiej uniwersalności, ponieważ dosyć często potrzebuję ubrać się elegancko. Torebka stanowi nieodzowny element takiego stroju, ponieważ umożliwia zabranie ze sobą najpotrzebniejszych rzeczy.

Bardzo lubię takie przedmioty, które elegancko wyglądają i są praktyczne. Torebka wykonana z aksamitu od razu przyciągnęła mój wzrok. Materiał ten od razu kojarzy się z luksusem oraz elegancją. Tego rodzaju torebki świetnie pasują do stylizacji przeznaczonych na specjalne okazje. Najczęściej stawiam na minimalistyczne sukienki – ciekawa torebka stanowi ozdobę takiego stroju.