Dlaczego szukałam architekta wnętrz w Warszawie?

Moją największą wadą było to, że nigdy nie potrafiłam wybrać ładnych i funkcjonalnych mebli. Zazwyczaj nie pasowały one do tapet, które wybrałam albo koloru ścian. Powiem wam szczerze, że było to strasznie dołujące! Ponad roku temu przeprowadziłam się do stolicy i początkowo wynajmowałam pokój, lecz pół roku temu się to zmieniło.

Każdy musi umieć dobierać meble do pomieszczeń

architekt wnętrz warszawaZarówno najbliższą, jak i tą dalszą przyszłość łączyłam ze stolicą, wiedziałam, że muszę przyłożyć się do wnętrza. Naprawdę bardzo zależało mi na tym, aby meble, jak i wszelkie dodatki pasowały do siebie. Dlatego wiedziałam, że jedyną osobą, która mogła mi pomóc był tylko i wyłącznie architekt wnętrz Warszawa to bardzo duże miasto, dlatego teoretycznie nie powinnam mieć problemu ze znalezieniem dobrego architekta. Wbrew pozorom nie było to wcale takie łatwe zadanie. Musiałam przejrzeć kilkadziesiąt stron, aby znaleźć tego, którego styl całkowicie mi odpowiadał. Dodatkowo zwróciłam uwagę na opinie, które wystawiali jego poprzedni klient. Moim zdaniem to bardzo ważny element pracy architekta. Przede wszystkim musi dobrze zrozumieć klienta oraz spełnić jego oczekiwania. Spotkałam się z nim w moim nowym mieszkanku, żeby mógł sam zobaczyć, jak na razie wyglądają moje dwa pokoje z kuchnią i łazienką. Chciałam, żeby poczuł klimat, w którym lubię się obracać. Zadał mi mnóstwo pytań, ale większość dotyczyła tak naprawdę mnie, co moją osobę zaskoczyło. Myślałam, że bardziej będzie skupiał się na tym, jakie meble mi się podobają, a tutaj taka niespodzianka.

Bodajże po siedmiu bądź dziesięciu dniach od spotkania otrzymałam projekt wnętrz przygotowany od a do z. Podobał mi się profesjonalizm architekt wnętrz oraz to, w jaki sposób mi wszystko tłumaczył. Muszę przyznać, że kolejny raz byłam zachwycona, ponieważ we wszystkim ujął to, czego mu nawet nie powiedziałam. Świetnie wyczuł mój styl. Stwierdziłam, że nie poznam mieszkania po metamorfozie!